Ako sa správne zmerať

Upcyclové štúdio MaryBirdie ponúka z každého modelu iba 1 špecifický unikátny kus. Tvorím s ohľadom na prírodu, ekológiu a udržateľnosť. Materiál vyberám ja. Dôraz kladiem na stálu kvalitu, farebnosť, pružnosť, užitočnosť, jedinečnosť látky, ktorá by inak skončila vyhodená v odpade, na skládke alebo v spaľovni odpadu.

Miery si dokážeš odmerať ľahko a sama. Zober do ruky krajčírsky meter a ideme na to! Najlepšie sa odmeriaš v spodnom prádle alebo v tenkom oblečení.

Zmeraj si obvod hrudníka:

Obvod hrudníka sa meria v najširšej časti hrude. Krajčírsky meter teda prilož po obvode hrudníka cez prsia. Vystri sa, ale nevypínaj hruď nasilu. Stoj prirodzene.

Zmeraj si obvod pásu:

Obvod pásu meriame naopak v najužšej časti brucha, tzn. nad pupkom a tesne pod hrudným košom. Opäť stoj prirodzene, brucho príliš nenafukuj, ani naopak nevťahuj. V oblečení sa máš cítiť príjemne a pohodlne.

Zmeraj si obvod bokov:

Postav sa rovno, nohy čo najviac spolu, tak, aby sa ti chodidlá navzájom dotýkali. Boky meriaš  v najširšej časti bedier v najvýstuplejšej časti zadku🍑

Moje produkty ideálne sadnú na postavu s výškou cca 165 – 185 cm

📢Ak si nižšia alebo vyššia, moja práca nie je produkciou automatickej komerčnej konfekcie, viem ti už hotové oblečenie prispôsobiť alebo vyrobiť nové na mieru, či prepracovať tvoje vlastné oblečenie.

Čo, ak si i tak nevieš vybrať veľkosť alebo sa potrebuješ poradiť?

Neváhaj a napíš mi správu

FB /mary birdie

marybirdiecom@gmail.com

%d blogerom sa páči toto: